Kapat

Kingston HyperX Fury DDR4 Ram İncelemesi

Bu incelememizde oyuncular için ürettiği aksesuarlar ve donanım parçaları ile dikkatleri üzerine çeken Kingston firmasının HyperX Fury DDR4 Ram modelini inceliyoruz. Gelin bu performans canavarı olarak nitelendirebileceğimiz ram’e yakından bakalım.

Giriş seviyesindeki kullanıcılara hitap eden ve performansı ile göz dolduran Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 Ram tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. En yeni özellikleri içinde barındıran bu ram’in tasarımını ve teknik özelliklerine hadi yakından bakalım.


Kingston HyperX Fury Tasarımı

Tasarım konusunda sade bir tasarıma sahip olan Kingston 8GB HyperX Fury DDR4 Ram’de ağırlıklı olarak siyah ve beyaz renkler kullanılmış. Fakat ürünün farklı renkleride mevcuttur. Ram’lerin mavi, kırmızı, beyaz ve siyah renkleri mevcut. Ram’imizin sol ön tarafında Fury yazısı sağ tarafında ise Hyperx yazısı ve sağ üst tarafında ise DDR4 yazısı bulunmakta. Arka tarafında herhangi bir yazı bulunmayan ürünün alt tarafında ise giriş bölümü bulunmakta. Üst tarafındaki ön ve arka soğutma bloklarının belirli bir bölümü tasarım amaçlı delikli yapılmıştır.


Kingston HyperX Fury Teknik Özellikleri

Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 modelinin adından da anlaşılacağı üzere DDR4 destekli. Bu ürünlerin bellek hızları birbirinden farklı. Minimum 2666 MHz bellek hızından, maximum 3466 MHz bellek hızına kadar ulaşabiliyor. Ürünümüzün CL16 gecikme süresi bulunmakta. Tabi bellek hızına bağlı olarak bu ürünün fiyatıda değişiklik gösteriyor. Düşük profilli ısı dağıtıcısı ile ısınmadan serin bir şekilde çalışmakta. DDR4’ün standartı olan düşük 1.2 voltaj ramlerin soğuk ve etkili çalışmasını sağlar. Hız aşırtma konusunda sorun çıkartmayan modelin BIOS’ta manuel olarak zamanlama ayarları yapmaya gerek kalmadan Intel XMP ile kolaylıkla hız aşırtma yapmanızı sağlar.


Kingston HyperX Fury DDR4 Fiyat Ve Görüşler

Özet geçecek olursak Kingston 8GB HyperX Fury DDR4 Ram yenilikçi özellikleri ve tasarımı ile kasanıza şık bir görüntü veriyor. Özellikle hız aşırtma konusunda Intel XMP sayesinde BIOS ile uğraşmadan rahatlıkla hızları arttırabiliyorsunuz. Sonuç olarak fiyat performans ürünü olan alınabilecek güzel ve avantajlı bir ürün.

En Ucuz Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir