Kapat

Logitech G300S Mouse İncelemesi

Bu incelememizde sizlere Logitech G300S Mouse hakkında detaylı bilgiler sunacağız. G300S ile birlikte şuan promosyon olarak yanında mouse pad hediye ediliyor.

Ürünün Teknik Özellikleri

Ürünün teknik özelliklerine gelecek olursak,

  • Mouseda toplam 9 adet programlanabilir tuş bulunuyor. (Scroll tuşu buna dahil)
  • 250-2500 aralığında DPI desteği bulunmakta.
  • 1ms Rapor Hızı (USB)
  • Maksimum hızlanma > 20G *
  • Maksimum Hız 60 ips (1,5 m/s) *

Faremiz bizlere 250 ile 2500 arasında DPI değeri sunmakta. Bu sayede istediğiniz oyunda istediğiniz DPI ayarı ile oynamamız da mümkün oluyor. Logitech’in yazılımı sayesinde her bir profile farklı renk atayarak oyun değiştirdiğimizde kolaylıkla DPI ayarını da değiştirebiliyoruz.

Örnek verecek olursak CS:GO oynarken 1500 DPI ayarında oynuyorsunuz ve buna mavi rengini atadınız. LOL oynarken ise 600 DPI ayarında oynuyorsunuz ve buna yeşil rengini atadınız. Her renge bir oyun verdiğimizi düşünürsek oyun oynarken kolaylıkla DPI geçişi yapabiliyorsunuz. Ve yaptığınız geçişlerde cihazınızın hangi DPI olduğunu renkler sayesinde kolaylıkla da anlayabiliyorsunuz.

Ürünün Tasarımı

Logitech G300s’in tasarımına gelecek olursak ürünün oldukça şık bir oyuncu faresi olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımının oldukça şık olmasının yanı sıra bizlere 7 farklı rengi sunabilmesi çok iyi bir görsel özellik olmuş.

Ayrıca cihaz hem solaklar için hemde sağlaklar için dizayn edilerek üretilmiş. Solak olanlar içinde avantajlı bir cihaz.

Genel olarak Logitech G300S Mouse’u değerlendirmek gerekirse ürün tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ürünü isterseniz tek olarak, yani sadece cihazı istersenizde mouse + mouse pad olarak satın alabiliyorsunuz. Mouse pad her ne kadar hediye olarak veriliyor olsa da sadece cihaz ve cihaz + pad arasında çok ufak bir miktarda fiyat farkı ortaya çıkıyor. Şuan ki fiyat farkına bakacak olursak (2019 Mayıs) iki paket arasındaki fiyat farkı 13 TL. Bununda bilgisi aktardıktan sonra artık ürünün inceleme videosuna geçebiliriz. Bir sonraki inceleme yazılarında tekrardan görüşmek üzere hoşçakalın.

İnceleme Videosu

En Ucuz Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir